Emre Savaştürk

Resmi Web Sayfasına Hoş Geldiniz

No public Twitter messages.

Facebook
RSS

Dizi Önerisi:Breaking Bad

Oca - 10 - 2012
admin

Bu yazımda 4 sezonunu bir çırpıda izlediğim macera ve heyecan dolu bir diziden bahsetmek istiyorum.Amerika’da 2008 yılında vizyona giren ve yapımcılığını Vince Gilligan’ın üstlendiği Breaking Bad isimli dizi son zamanlarda izlediğim en iyi senaryo ve oyunculuğun olmasıyla birlikte, 4 sezon devamlılığınından birşey kaybetmeden seyirciyi sürüklemesiyle başarıya ulaşmış bir yapım olmuştur.

Ana karakter Walter White ailesiyle birlikte New Mexico’da yaşayan bir kimya öğretmenidir.Klasik orta halli bir aile profili çizilen dizide Walter White ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla ailesinin geleceği için endişe duymaya başlar.Yolun sonuna geldiğini düşündüğü için tüm korkularından sıyrılan ve ölümünden sonra ailesinin maddi zorluklar çekmesini istemeyen White derin kimya bilgisiyle uyuşturucu ve suç dolu tehlikeli bir dünyaya girmeye karar verir.İşlerin zamanla nasıl ilerlediğini ve içinden çıkılmaz bir hal aldığını macera ve heyecan dolu bir anlatımla izleyebilirsiniz.

Dizi sadece Amerika’da değil dünya çapında üne kavuşmuş , sosyal medya ve bloglarda oyuncuların performansları en çok konuşulan konulardan biri olmuştur.Örneğin ekşisözlük’te 100 sayfadan fazla yorum var ve www.imdb.com sayfasında da katılımcıların oylamasıyla 10 üzerinden 9.4 almıştır.Final sezonu olan 5.sezon 2012 yılı içerisinde 16 bölüm olarak seyircisiyle buluşacaktır.

2 Responses so far.

  1. ilya tatarov diyor ki:

    Dizi öneriniz için teşekkürler. En kısa zamanda ben de başlayacağım. Başka dizi öneriniz var mı? Spartacus 3.sezonu izlediniz mi örneğin??

  2. admin diyor ki:

    Sitemi takip ettiğiniz için ben teşekkür ederim.Spartacus’u maalesef izlemedim ancak Game of Thrones ve Lie to Me adlı dizileri şiddetle tavsiye ederim.

Başlarken...

Web Sayfama Hoş Geldiniz... Bu sitede benimle ilgili bazı kişisel bilgilere ...

Crypto Locker Saldı

Özellikle ülkemize yönelik bu saldırı tipi özetle aşağıdaki gibi çalışmaktadır. TTNET, ...

Önemli 10 Güvenlik

1 Güncelleşelim Güzelleşelim İşletim sisteminizin otomatik olarak güncellenmesini mutlaka sağlayın.Bilgi Güvenliğindeki ...

Registry’nize Sağ

Günümüzde bilgisayar kullanımında en çok şikayet edilen konulardan biride zamanla ...

Lale Devrinde Günl

Vakti zamanında sadrazamla aynı mahallede yaşayan ve burada çalışan bi ...

Based on a true stor

Arkadaş grubunuzla ya da eşinizle film izlerken en büyük sorunlardan ...